Bellabaci-hoitolat

Bellabaci-hoitoloita löydät Suomen suurimmista kaupungeista aina Helsingistä Rovaniemelle. Bellabaci-hoitoloissa hoitovalikoimat vaihtelevat hoitolakohtaisesti. 

Bellabaci-hoito on aina lymfaattista ja aromaterapeuttista imukuppihierontaa, jossa käytetään luonnonmukaisia ja aromaterapeuttisia Bellabaci-hoitoemulsioita tai -öljyjä. 


ESPOO
Kauneuden Taikahelmi, Laaksolahdentie 41,Espoo, puh. 0400 58 34 96, www.kauneudentaikahelmi.fi 


FORSSA

Pumpulilikan kauneushoitola, Kartanonkatu 11 (Kartanokeskus), 30100 Forssa, puh. 03 422 5225, www.tazzi.fi


HELSINKI
Kauneushoitola Kamomilla, Tunturikatu 19, HELSINKI, puh. 050 4716167, www.kamomillakauneushoitola.com

Celeste Beauty Clinic & Wellbeing, Iso Roobertinkatu 29 A 2, 00120 Helsinki, puh. 09 685 1735, www.celeste.fi

Kauneuspuoti Villi Vadelma, Intiankatu 25, 00560 Helsinki, puh. 044 020 4750, www.villivadelma.net

Hoitola Bella Amore, Topeliuksenkatu 7, 00250 Helsinki, p. 044 986 5089, www.bellaamore.fi/

Kauneushoitola Irmeli Katriina, Mätästie 3, käynti Kalteenpolun kautta, 00770 Helsinki, puh. 044 9893 208, www.irmelikatriina.fi


HÄMEENLINNA

Bloomington, Suomen Kasarmi rak 8, 13100 Hämeenlinna, puh. 040 825 1658 www.bloomington.fi


JYVÄSKYLÄ

Kauneuskulma Kristalli, Vaasankatu 4 lh 3, 40100 Jyväskylä, puh. 040 253 0060, www.kauneuskulmakristalli.fi

Hierontapalvelut Sari Nurkka, Yliopistonkatu 26 A 2 krs. Jyväskylä, puh. 040 832 6264, www.hierontapalvelutsarinurkka.fi 


KAUHAVA

Kauneushoitola Somia, Kalliokoskentie 7 62200 Kauhava, puh.044 3340116, www.kauneushoitolasomia.fi


LAHTI
Kauneusstudio Pirjo Sirkiä, Pallaskatu 12, 15900 Lahti, puh. 040 519 3214 


LEMPÄÄLÄ

Kauneus- ja lymfahoitola Maria Kahilampi, Tampereentie 2, 37500 Lempäälä, puh. 050 414 3495


PORI

Hoitola Etelätuuli, Eteläpuisto 12, 28100 Pori, puh. 044 288 3990, www.hoitolaetelatuuli.fi

Kauneushoitola Mare Bella, Korventie 14, 28600 Pori, puh. 040 5509907, www.marebella.fi


PORNAINEN

Hyvän Olon TähtiSäde, Latiskantie 1, 07170 Pornainen, puh. 050 537 0406, www.tahtisade.fi


ROVANIEMI

Leimu Hyvinvointihuone, Leimaajankuja 5, 96460 Rovaniemi, puh. 040 534 1124, www.leimuhyvinvointihuone.com


SUONENJOKI

Eterneco -hyvinvointipalvelut, Herralantie 1 b, 77600 Suonenjoki, puh. 050 5732 998, www.eterneco.fi


TAMPERE
ToDaySpa, Kuninkaankatu 5, 332100 Tampere, puh. 040 127 2080, www.todayspa.fi

Kaisun kauneuspiste, Pirkankatu 21, Tampere puh. 045-6307806, www.kaisunkauneuspiste.com

Kauneushoitola Beauty Spring, Itsenäisyydenkatu 10, Tampere, puh. 040 7043004, www.beautyspring.fi

Kauneushoitola Holidei, Osuuskunnankatu 8 as. 30, 4. krs., Kaukajärvi, puh. 050 5516111, www.holidei.fi

Hoitopiste Unicco, Kauppakatu 15, Tampere, puh. 045 2715732, www.hoitopisteunicco.fi

Kauneushoitola Beauty Bakery, Näsilinnankatu 17 L 1, Tampere, puh. 045 144 7977, www.beautybakery.fi


TURKU
MyMatilda Beauty, Satakunnankatu 13, 20100 Turku, www.mymatilda.fi 


TUUSULA
Hyvinvointihoitola Eufora, Koskenmäenpolku 1, 04300 Tuusula, puh. 045 2785757, www.hoitolaeufora.fi

Kauneushoitola Armida, Keskustie 10, 05400 Jokela, puh. 040 679 5215, www.kauneushoitolaarmida.fi


VANTAA
Katin kauneuskulma
, Korsontie 2, 01450 Vantaa, Puh. 09 8722241, www.katin.fi

Kauneushoitola Primavera, Primavera 3 A, Vantaa, puh. 045 273 8335, www.kauneusprimavera.fi


YPÄJÄ

Kauneushuone Tuija, Leväntie 33, 32100 Ypäjä, https://booksalon.fi/kauneushuone-tuija/